עמוד הבית | סוגי שתלים | שיטות ביצוע החתך | מהלך הניתוח | לאחר הניתוח | מרפאת דר' טנצר | צור קשר

סרטון ניתוח חזה ותיקון סימסטיה

סרטון זה עוסק בניתוח לתיקון סימסטיה (שהינה מצב בו קיימת התרוממות של בית החזה ומצב של חיבור בין השדיים והעדר מרווח מקובל) בעקבות ניתוח הגדלת חזה שעברה המנותחת בעבר. כמו כן, הסרטון עוסק בניתוח נוסף והוא ניתוח לתיקון ניתוח השתלת שתל בסנטר (הורדה של השתל למיקום נמוך יותר). הניתוח מבוצע על ידי ד"ר קים מבברלי הילס.

המנותחת מתארת בפני המצלמה כי ביקשה במסגרת הניתוח לתיקון הסימסטיה גם להגדיל את נפח השתלים בגופה, תוך שימוש בשתלי סיליקון. המנותחת מסבירה כי בניתוח החזה המקורי הושתלו בגופה שתלים בנפח 300 סמ"ק וכי לאחר הניתוח, עם ירידת הנפיחות, החזה הצטמק ורצונה בגודל המקורי אותו ביקשה. המנותחת עברה בעבר גם ניתוח להכנסת שתל לסנטר, והיא הביעה חוסר שביעות רצון מכך שהשתל עלה מעט וביקשה לטפל גם בכך במסגרת הניתוח הפלסטי, תוך שהיא מדגישה שהיא רוצה שעם הניתוח הפנים שלה יראו ארוכים יותר ויהיו יותר מאוזנים.

המנתח הפלסטי מסביר לגבי ניתוח תיקון הסימסטיה כי אכן מדובר בסימסטיה משמעותית, שהתבטאה בעליית 3-4 ס"מ של החזה. בסרטון מסביר המנתח הפלסטי כי רצונה של המנותחת בשתלים מוגדלים אינו תורם לטיפול בסימסטיה, שכן במצב זה מציין הרופא כי דווקא הקטנת השתלים עשויה להיות יותר יעילה.

בסרטון מתייחסת המטופלת לבחירתה במנתח הפלסטי (אצלו היא עובדת כפקידת קבלה), וכך שנשים רבות אחרות ביצעו אצלו ניתוחים פלסטיים שונים ובהם ניתוחי אף – והתוצאות היו טובות למדי וכי היא בוטחת בכך שהוא ייעשה עבודה מוצלחת במקרה שלה.

המנתח הפלסטי מתאר בקצרה את מהלך תיקון הסמסטיה וכן את תיקון מיקום השתל – בו הורד מעט הכיס של השתל ובוצעו מספר תפרים. לאחר הניתוח, הן המנתח הפלסטי והן המנותחת שעברה את שני הניתוחים הקוסמטיים מביעים את שביעות רצונם מהתוצאות.

מעניין לצפות בסרטון זה אשר מתאר דווקא ניתוח לתיקון הגדלת חזה, שכן אלו ניתוחים שנחשבים לרוב כמורכבים. עוד ניתן ללמוד על אופן ביטוי התופעה הקרויה סימסטיה.